اکسیدان‌های بلیچ کو

ویژگی اکسیدان‌های بلیچ کو این است که این محصولات آرایشی و زیبایی نقش مهمی در تثبیت و دوام رنگ و دکلره موی سر ایفا کرده. به همین منظور تلاش فراوانی شده تا از مواد ارایشی ۱۰۰٪ طبیعی استفاده شود. فرمولاسیون و مواد به کار گرفته شده در این محصولات زیبایی به گونه‌ای می‌باشد که آسیبی به ساختار مو پس از رنگ کردن و دکلره مو وارد نمیکنند.

اکسیدان‌های بلیچ کو را میتوانید از فروشگاه‌های لوازم زیبایی و آرایشی تهیه کنید.

اکسیدان ۴لیتری ولوم ۲۰ بلیچ کو:

این نوع از اکسیدان به نام‌های اکسیدان ولوم ۲۰ یا اکسیدان شماره ۱ شناخته شده و کاربرد اصلی این محصول آرایشی و زیبایی پوشش تارهای سفید مو می‌باشد. همچنین در مش کردن، دکلره‌های ضعیف، دکوپاژ و رسوب رنگ در ساقه مو نیز کاربرد دارد. علاوه بر این به جهت کاهش ریسک سوختن موها برای مش فویل و همچنین آمبره و سامبره نیز انتخاب خیلی خوبی است.

اکسیدان بلیچ کو رنگ را به طور جزئی باز می‌کند و قدرت دو یا سه درجه روشن‌کنندگی را دارد. این محصول که در دسته‌بندی لوازم آرایشی قرار می‌گیرد، با وجود پروتئین نرم کننده باعث تقویت مو و نرمی موها شده و از خشکی و شکنندگی مو و حساسیت جلوگیری می‌کند. همچنین اسانس موز موجود در این محصول بوی بد اکسیدان را از بین برده است.

اکسیدان ۴لیتری ولوم ۱۰ بلیچ کو:

این اکسیدان با نام‌های اکسیدان ولوم ۱۰ یا اکسیدان شماره ۰/۵ نیم نیز شناخته شده و ضعیف‌ترین نوع اکسیدان به شمار می‌رود. کاربرد این اکسیدان در عملیات زیبایی و آرایشی از جمله رنگساژها، هایلایت ها، مش و انواع لایت بر روی مو می‌باشد. همچنین این نوع اکسیدان در رنگهای تیره از جمله قهوه‌ای و مشکی باعث ثبات بیشتر و تیرگی رنگ مو می‌شود.

اکسیدان ۴ لیتری ولوم ۱۰ بلیچ کو اکسیدانی باکیفیت و به صرفه برای آرایشگاه‌ها و سالن دارها! این اکسیدان قابل ترکیب شدن با انواع رنگ مو و پودر دکلره است. از ویژگی‌های برجسته این محصول بدون بو بودن ونرم‌کنندگی و ضد زردی بودن آن را میتوان نام برد و نیز این اکسیدان معمولا برای پوشش تارهای سفید و در دکلره‌های ضعیف و تکنیک دکوپاژمورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست